Všetky kategórie
EN
O nás

home>O nás

Vitajte v Bingu

FoShan TOUT Steel Co., Ltd je profesionálny výrobca výrobkov z nehrdzavejúcej ocele v Číne. Spoločnosť TOUT, ktorá bola založená v roku 2011, uskutočnila v Číne veľa projektov v oblasti hotelierstva, cestovného ruchu, stavebníctva a bytových dekorácií. Výrobky sa predávajú do Európy, USA, Austrálie, juhovýchodnej Ázie, na Stredný východ, do Južnej Ameriky atď. A získali dobrú povesť vďaka vysokej kvalite, dobrým službám a rozumnej cene.

Hlavné produkty spoločnosti TOUT sú:

1 / plech z nehrdzavejúcej ocele: zrkadlo, línia vlasov, leptané, reliéfne, pieskované, povrchová úprava pvd.
2 / rúrka z nehrdzavejúcej ocele: dutá / pevná rúrka pre ozdobné alebo priemyselné rúrky, štrbinová rúrka, závitová rúrka, reliéfna rúrka, príslušenstvo.
3 / výrobky z nehrdzavejúcej ocele: výroba, nábytok, hotelový projekt, interiérový dizajnér / architekt, zákazkový produkt.

TOUT tiež ponúka služby OEM a ODM. Náš skúsený inžinier v oddelení výskumu a vývoja neustále skúma nové a funkčné produkty, aby držal krok s požiadavkami trhu.

Úprimne vítame nových aj starých zákazníkov, aby s nami spolupracovali, vyvinieme maximálne úsilie, aby sme vás uspokojili. Neváhajte nás kontaktovať!