Všetky kategórie
EN
Industry News

home>Novinky>Industry News

Bol uvedený do prevádzky projekt priemyselného klastra zo špeciálnej ocele

Čas: 2021-01-12 Počet zobrazení: 69

12. decembra bol uvedený do prevádzky hlavný projekt transformácie starej a novej kinetickej energie v projekte priemyselného klastra zo špeciálnej ocele provincie Šan-tung-Šiheng so „špeciálnou stavebnou oceľou“, o 55 dní skôr, ako sa očakávalo. Investícia do projektu presahuje 15 miliárd juanov, čo podporí transformáciu oceliarskeho priemyslu Shandong na ekologický a inteligentný.
Projekt pokrýva 8 hlavných výrobných liniek. Po oficiálnom uvedení do prevádzky bude mať ročnú výrobnú kapacitu 4.65 milióna ton a dodatočný príjem z predaja 20 miliárd juanov, čím sa stane jedným zo štyroch veľkých zoskupení oceliarskeho priemyslu v provincii Shandong. V situácii celkového zníženia výrobnej kapacity ocele Shandong upravil výrobnú kapacitu špeciálnej ocele Shiheng z 2.55 milióna ton na 4.65 milióna ton, čo je ekvivalentné vytvoreniu ďalšej „špeciálnej ocele Shiheng“.
https://www.hongwangstainless.com/products-show/color-stainless-ssteel-coil/
Wang Changsheng, zástupca hlavného technického inžiniera špeciálnej ocele Tai'an Shiheng, povedal: „(Pôvodne) jeden predvalok možno vyvalcovať iba z jednej z týchto liniek. Tentoraz jeden predvalok dokáže rozvinúť 5 oceľových liniek súčasne a dve výrobné linky dosiahli (ročný výkon) 400 10,000 XNUMX ton, čo je dvojnásobok efektívnosti pôvodnej linky a počet použitých ľudí je stále rovnaký .“
 
PVD farebný povlak z nehrdzavejúcej ocele Sheet001
Aby sa vytvoril priestor pre nové projekty, spoločnosť postupne odstavila viac ako 10 zastaraných výrobných liniek a znížila výrobnú kapacitu o viac ako 2 milióny ton. Ukazovatele ochrany životného prostredia nového projektu sa výrazne zlepšili a emisie prachu sa znížili z štátom predpísaných 10 mg na meter kubický na menej ako 5 mg. S cieľom plne využiť odpad je miestny plán projektu koprodukcie ocele a chemikálií. V súčasnosti sa v parku zhromažďuje viac ako 20 veľkých a stredných podnikov v oblasti chemických, farmaceutických a kompozitných materiálov zo špeciálnej ocele.

图片 1